Detailne hääletamistulemus

VALIMISRINGKOND NR 11

Valga maakond
Andmed seisuga 20.03.2015 10:17:10

Rahva Ühtsuse Erakond
Reg nr
Kandidaadi ees- ja perekonnanimi
Helme vald Hummuli vald Karula vald Otepää vald Palupera vald Puka vald Põdrala vald Sangaste vald Taheva vald Tõlliste vald Tõrva linn Valga linn Õru vald
132 PIRET HALJEND
0
1
2
5
0
3
0
0
0
1
0
1
1
133 JAAK METSALU
1
0
0
1
1
0
1
2
0
0
1
10
0
134 JUHAN LIIV
5
2
3
2
0
2
0
0
4
1
3
14
2
KOKKU
6
3
5
8
1
5
1
2
4
2
4
25
3
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Reg nr
Kandidaadi ees- ja perekonnanimi
Helme vald Hummuli vald Karula vald Otepää vald Palupera vald Puka vald Põdrala vald Sangaste vald Taheva vald Tõlliste vald Tõrva linn Valga linn Õru vald
241 UNO KASKPEIT
45
15
28
101
14
18
10
28
35
33
41
290
8
242 MERRY AART
2
3
2
9
2
3
4
4
2
4
8
58
1
243 ARNO SILD
0
1
1
5
0
0
1
1
2
0
6
4
0
244 ANTS TAUL
33
6
16
46
11
28
27
6
3
10
64
50
3
245 ARTUR KARASK
1
0
0
7
1
23
0
10
1
0
1
24
0
246 ENDEL-HALJAND SUSI
0
0
0
28
2
2
0
1
0
0
0
3
0
247 MARTTI KIROTAJA
1
0
1
2
7
2
0
0
0
0
0
8
0
248 RIINA SABALISK
2
0
1
1
0
1
0
2
0
6
0
3
1
249 VEEVI HÕRAK
0
0
0
0
0
1
0
1
0
0
1
2
0
250 AIVAR MESIKÄPP
0
0
0
16
2
2
1
3
3
0
1
9
1
251 VAINO RAUBA
0
1
0
1
0
1
3
1
0
1
0
2
0
KOKKU
84
26
49
216
39
81
46
57
46
54
122
453
14
Eesti Reformierakond
Reg nr
Kandidaadi ees- ja perekonnanimi
Helme vald Hummuli vald Karula vald Otepää vald Palupera vald Puka vald Põdrala vald Sangaste vald Taheva vald Tõlliste vald Tõrva linn Valga linn Õru vald
366 HANNO PEVKUR
76
25
28
312
69
91
28
55
14
43
126
288
11
367 LIINA KERSNA
40
17
21
140
31
61
18
50
13
45
61
101
3
368 MEELIS MÄLBERG
4
5
4
137
6
11
0
3
1
4
5
12
2
369 MARGUS LEPIK
21
26
27
44
8
43
8
8
8
29
53
466
0
370 AIVAR ROSENBERG
2
0
0
9
1
1
1
1
0
2
2
7
2
371 ANDRUS SEEME
0
1
0
3
0
0
0
0
1
0
6
0
0
372 AGU KABRITS
45
25
6
5
6
6
40
3
0
11
282
31
35
373 PEETER SIBUL
2
0
1
3
2
3
0
9
1
0
2
8
1
374 JÜRI KAVER
0
0
3
1
0
0
0
1
0
0
2
2
0
375 ANTI HAUGAS
0
0
0
1
0
0
2
0
0
0
0
2
0
376 LIIVI MARAN
0
1
0
3
1
1
0
1
2
2
2
6
0
KOKKU
190
100
90
658
124
217
97
131
40
136
541
923
54
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Reg nr
Kandidaadi ees- ja perekonnanimi
Helme vald Hummuli vald Karula vald Otepää vald Palupera vald Puka vald Põdrala vald Sangaste vald Taheva vald Tõlliste vald Tõrva linn Valga linn Õru vald
491 MAIRE AUNASTE
13
12
12
49
11
14
6
14
9
17
26
89
4
492 PRIIT SIBUL
6
9
18
148
5
21
0
45
59
29
44
229
3
493 ÜLO TULIK
0
1
0
3
1
1
0
4
2
1
0
12
0
494 ULLA PREEDEN
0
0
1
5
1
0
1
0
2
0
1
8
0
495 ARNE TILK
1
0
0
7
0
1
0
0
0
0
3
0
0
496 KURMET MÜÜRSEPP
0
0
0
3
0
0
0
2
0
1
1
4
0
497 MAREK MEKK
7
22
4
7
11
37
0
9
1
41
12
35
8
498 KALLE VISTER
46
6
0
6
2
1
13
0
1
1
116
6
0
499 JAAK PÄCHTER
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
1
0
0
500 SIRLE ROSENFELDT
0
1
2
1
3
0
0
1
3
1
0
38
0
501 IGOR TARO
3
0
5
34
5
8
2
7
7
6
11
23
2
KOKKU
76
51
42
264
39
83
22
82
84
97
215
444
17
Erakond Eestimaa Rohelised
Reg nr
Kandidaadi ees- ja perekonnanimi
Helme vald Hummuli vald Karula vald Otepää vald Palupera vald Puka vald Põdrala vald Sangaste vald Taheva vald Tõlliste vald Tõrva linn Valga linn Õru vald
547 AGO SAMOSON
4
1
1
7
3
1
4
2
2
0
4
13
2
548 ZOJA MELLOV
0
0
0
2
0
1
0
0
0
0
0
6
0
549 ARVI MATVEI
2
1
0
4
0
1
0
2
0
0
0
3
0
KOKKU
6
2
1
13
3
3
4
4
2
0
4
22
2
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Reg nr
Kandidaadi ees- ja perekonnanimi
Helme vald Hummuli vald Karula vald Otepää vald Palupera vald Puka vald Põdrala vald Sangaste vald Taheva vald Tõlliste vald Tõrva linn Valga linn Õru vald
575 NIINA NETŠAJEVA
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
1
7
0
KOKKU
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
1
7
0
Eesti Vabaerakond
Reg nr
Kandidaadi ees- ja perekonnanimi
Helme vald Hummuli vald Karula vald Otepää vald Palupera vald Puka vald Põdrala vald Sangaste vald Taheva vald Tõlliste vald Tõrva linn Valga linn Õru vald
681 KAUL NURM
45
39
17
97
42
29
21
34
13
15
78
86
3
682 MERLE JÄÄGER
12
11
10
63
14
20
3
15
8
10
28
57
2
683 KALLE KALJUSTE
0
0
1
4
2
1
1
0
0
1
2
28
0
684 IVO PILL
5
0
4
22
3
3
1
23
0
20
7
11
3
685 KAIE HERKEL
0
0
0
6
1
3
0
2
0
0
5
7
0
686 URMAS HEINASTE
2
1
0
8
2
0
2
2
0
0
0
3
0
687 EDUARD KASSIN
0
1
0
1
0
1
0
0
0
0
0
0
0
688 TANEL VALK
3
4
5
6
5
5
0
2
0
3
2
50
3
689 SILVER SAARVA
0
0
1
6
2
1
0
1
0
1
0
1
0
690 VALEV ELERAND
15
4
0
0
1
0
7
0
0
0
31
8
0
691 URMAS OTT
1
0
0
6
4
2
0
0
2
0
1
8
0
KOKKU
83
60
38
219
76
65
35
79
23
50
154
259
11
Eesti Keskerakond
Reg nr
Kandidaadi ees- ja perekonnanimi
Helme vald Hummuli vald Karula vald Otepää vald Palupera vald Puka vald Põdrala vald Sangaste vald Taheva vald Tõlliste vald Tõrva linn Valga linn Õru vald
806 HEIMAR LENK
118
52
44
170
54
85
37
53
34
101
125
569
23
807 ANNELI OTT
14
4
3
19
3
13
5
1
4
8
8
20
2
808 TARMO TAMM
31
6
4
17
1
4
7
6
2
10
25
31
1
809 JANIKA USIN
0
0
0
1
0
1
0
0
2
2
1
15
0
810 ALAR NÄÄME
14
9
12
12
1
14
0
7
2
13
16
613
2
811 EVE SALUNDI
0
1
2
24
1
4
0
14
2
21
1
8
1
812 ANDRE LAINE
1
0
1
4
1
0
0
3
0
1
0
11
1
813 LIIS TAPPO-TREIAL
3
5
5
4
4
5
1
1
1
4
3
15
1
814 TOIVO TOOTSEN
4
1
1
2
1
8
2
3
3
3
8
13
0
815 HEIDY TAMME
3
2
0
7
0
2
3
3
2
0
8
25
0
816 TOOMAS PAUR
0
1
0
4
1
14
2
2
1
0
5
25
1
KOKKU
188
81
72
264
67
150
57
93
53
163
200
1345
32
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Reg nr
Kandidaadi ees- ja perekonnanimi
Helme vald Hummuli vald Karula vald Otepää vald Palupera vald Puka vald Põdrala vald Sangaste vald Taheva vald Tõlliste vald Tõrva linn Valga linn Õru vald
931 IVARI PADAR
64
37
23
206
49
78
11
52
40
29
111
162
1
932 SIRJE TOBRELUTS
7
2
3
22
1
3
4
4
3
2
5
8
2
933 REIN RANDVER
17
11
55
68
34
37
40
52
33
172
48
360
18
934 KALVI KÕVA
1
1
4
23
3
13
0
38
2
8
4
35
0
935 RAUL KUDRE
1
0
0
3
0
0
0
0
0
0
1
0
0
936 TARMO TAMM
219
7
2
9
0
3
15
3
0
5
119
13
1
937 SILJA SUIJA
1
3
2
30
4
8
1
4
1
2
1
7
1
938 REIN JÄRVELILL
0
0
0
4
1
2
1
2
1
1
1
3
0
939 KALEV HÄRK
2
5
3
3
2
3
6
4
6
11
12
119
4
940 SIXTEN SILD
2
0
9
16
0
1
1
0
3
0
0
4
0
941 INARA LUIGAS
8
9
9
13
8
8
7
1
5
7
14
57
2
KOKKU
322
75
110
397
102
156
86
160
94
237
316
768
29
Eesti Iseseisvuspartei
Reg nr
Kandidaadi ees- ja perekonnanimi
Helme vald Hummuli vald Karula vald Otepää vald Palupera vald Puka vald Põdrala vald Sangaste vald Taheva vald Tõlliste vald Tõrva linn Valga linn Õru vald
962 ARGO MÕTTUS
1
0
1
5
2
0
0
5
0
0
0
11
0
KOKKU
1
0
1
5
2
0
0
5
0
0
0
11
0
Üksikkandidaadid
Reg nr
Kandidaadi ees- ja perekonnanimi
Helme vald Hummuli vald Karula vald Otepää vald Palupera vald Puka vald Põdrala vald Sangaste vald Taheva vald Tõlliste vald Tõrva linn Valga linn Õru vald
967 MAREK RANNE
1
1
0
7
1
2
1
2
0
1
3
12
1
972 TARMO PORROSON
2
1
0
1
0
0
1
1
0
1
2
16
3
KOKKU
3
2
0
8
1
2
2
3
0
2
5
28
4
 
 
Helme vald Hummuli vald Karula vald Otepää vald Palupera vald Puka vald Põdrala vald Sangaste vald Taheva vald Tõlliste vald Tõrva linn Valga linn Õru vald
KÕIK KOKKU
959
400
408
2053
454
762
350
616
346
741
1562
4285
166